0312 235 40 44 - 33 25
umitkoyvetkompleks@gmail.com
Çalışma Saatleri 09:00 - 21:00 (Hergün)

 Kurumsal


Güncel teknolojik cihazlarımız ve uzman hekim kadromuzla hayvan sevgisi ve meslek etiğini ön planda tutarak tüm dostlarımıza hizmet vermekteyiz.
 
Açıklama

Ankara Ümitköy de bulunan 1991 yılından beri hizmet veren kliniğimiz, haftanın yedi günü sabah 09.00 - akşam 21.00 arasında hizmet vermektedir.

Veteriner hekim kadrosunda; İç hastalıkları uzmanı, cerrahi uzmanı ve güncel veteriner tıbbın tüm yeniliklerini ve teknolojisini takip ederek farklı alanlarda kendisini yetiştiren genç kadromuzla evcil dostlarımıza kaliteli ve sevgi dolu bir klinik hizmeti sunmaktayız.

Kliniğimizde; hastalarımızın yaşı, türü, cinsi ve yaşam koşullarına göre düzenlenen, internet erişiminin olduğu her yerden görebildiğiniz dijital aşı takip programı ile aşı uygulamaları takip edilmektedir. 

Güncel veteriner tıbbın gerekliliği olan kan sayım cihazları, dijital röntgen, ekg, ekokardiyografi, ulrason cihazlarımız mevcuttur.  Labaratuvarımzda; neredeyse tüm kan testlerinin yapıldığı, virüs taraması ve hormon sonuçları gibi özel testlerin de yapılabildiği cihazlarımız ile minimum 5dk ile maksimum 60dk arasında tanıya yönelik sonuç verebilmekteyiz.

 

Steril özel havalandırmalı ameliyathanemizde son teknolojik otomatik gaz anestezi cihazı, monitör ve endoskopi ile  kısırlaştırma, ortopedi, oftalmoloji, genel cerrahi ve plastik cerrahi  alanındaki ameliyatlar steril şartlarda rutin olarak yapılmaktadır.


Powered by Bilgeweb