0312 235 40 44 - 33 25
umitkoyvetkompleks@gmail.com
Çalışma Saatleri 09:00 - 21:00 (Hergün)

 Ekibimiz


Veteriner Hekim Levent KEMERÖZ  (İç Hastalıkları Uzmanı)

1986 Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun olmuştur. 1991 yılında ilk veteriner kliniğini açarak aynı yıl içerisinde  Ankara Üni. Veteriner Fakültesi Dahiliye Bölümünde Uzmanlık eğitimine başlamıştır. Uzmanlık eğitimini 1994te " Kedilerde Üriner Sistem Hastalıkları ve FLUTD" tezini sunarak uzman veteriner hekim ünvanını almaya hak kazanmıştır. Geçen dönem içerisinde yurt içi ve yurt dışı yüzü aşkın kongre ve seminerlere katılarak mesleki deneyimini arttırırken, açılışından itibaren kliniğine yaptığı yatırımlarla pet hekimliğini üst düzeylere taşımış ve Ankara ümitköyde ilk hayvan hastanesini açmıştır. 

Çalışmalarına Ümitköy Vetcomplex Veteriner Kliniği'nde Başhekim olarak devam etmektedir.

 

Veteriner Hekim Emre ÜNAL  (Cerrahi Uzmanı)

2007 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun oldu ve aynı yıl cerrahi anabilim dalında yüksek lisans programına başladı. “Köpeklerde Mide Hastalıklarının Klinik, Radyografik  veUltrasonografik Olarak Değerlendirilmesi “ konulu tezini tamamladı. Mezun olmasını takiben yurt içi elliden fazla kongre, sempozyum ve seminerlere katılım yaparken, veteriner küçük hayvan hekimliğinde hızla ilerleme sağlayan alanlardan; evcil hayvanlarda endoskopik uygulamalar, genel cerrahi ameliyatları, kardiyoloji , onkoloji, nöroloji ve ağrı yönetimi ile ilgili konularda çalışmalarına devam etmektedir.

Kendisi bir köpek ve bir kedi sahibidir.

Canan SARIŞEN

1998 yılında Açıköğretimİksat bölümünü bitirdi. 2010 yılında temel muhasebe eğitimi aldı,Ocak 2013 tarihinden bu yana Ümitköy Vet Complex Veteriner Kliniği'nde halkla ilişkiler ve sekreter olarak çalışmaktadır. Kendisi pek çok kediye ev sahipliği yaparken gönüllü yardımsever olarak sokak hayvanlarına da bakmaktadır.

 

   

 


 


Powered by Bilgeweb